Pracovní pozice:
Právní asistent/ka (student/ka)

Naše advokátní a mediační kancelář přijme do svého týmu studenta či studentku Právnické fakulty na pozici právního asistenta. 

 

Jsi náš člověk pokud:

  •  jsi studentem/studentkou právnické fakulty 2. - 5. ročníku;
  • chtěl/a bys své teoretické znalosti z oblasti práva převést do praxe;

  • rád/a bys získal/a stabilní brigádu při studiu, která tě zároveň připraví na budoucí povolání;

  • chceš získat nové zkušenosti a dovednosti, které ti předají zkušení advokáti;

  • můžeš pracovat 1-2 dny v týdnu;

  • ovládáš PC na uživatelské úrovni.

 

Přivítáme Tě v přátelském prostředí moderní kanceláře v Praze na Andělu a za tvou odvedenou práci Tě zajímavě finančně odměníme a to dle tvých znalostí, zkušeností a dovedností (110 – 150 Kč/hod). Naučíme Tě, jak využít své teoretické znalosti v praxi. Zkusíš si komunikovat se soudy a dalšími úřady. Dáme Ti prostor psát jednodušší právní texty (dle Tvých schopností).

Pokud Tě zajímá pracovní doba, která se u nás skutečně dodržuje, tak se všichni v kanceláři scházíme v pracovní dny od 8:30 do 17 hodin. Ve zkouškovém období samozřejmě chápeme, že škola je pro Tebe na prvním místě, a že zkouška z trestního práva má vyšší prioritu než sepis plné moci v kanceláři.

 

A od kdy můžeš nastoupit? U nás máme stále plné ruce práce na zajímavých případech, tudíž začít můžeš ihned.

 

Pokud jsi dočetl/a až sem, tak už neváhej a zašli nám svůj životopis na office@purkyt.cz, do předmětu napiš Právní asistent.

 

Těšíme se na setkání s Tebou!

Kontaktujte nás

+420 257 223 737

office@purkyt.cz


nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace