ÚNOR
2022

Podporujeme Ukrajinu

Vzhledem k událostem posledních dní, ve kterých jsme všichni svědky neospravedlnitelné agrese Ruské federace vůči suverénnímu demokratickému státu, chceme jménem naší kanceláře a celého jejího kolektivu vyjádřit touto cestou podporu Ukrajině, její vládě a všem jejím občanům.

 

Jak jistě všichni víte, minulý týden zahájila ruská armáda vojenský vpád na území Ukrajiny. Ačkoli to ruská strana popírá, její kroky lze považovat za okupaci. Ostřelovány jsou cíle napříč celým ukrajinským územím, lidé prchají ze svých domovů, vojáci útočí na klíčová místa ukrajinské infrastruktury a čísla obětí a zraněných neustále stoupají.

 

Demokratické státy a jejich vlády stojí za Ukrajinou, podporují ji materiálně i politicky. Proti Ruské federaci, jejím předním činitelům a dalším vlivným osobám se zavádí řada sankcí.

 

Naše kancelář se připojuje k podpoře suverénního ukrajinského státu a odsuzuje kroky Ruské federace. Vyjadřujeme soustrast všem, kteří přišli v důsledku ruské agrese o své blízké, a věříme v brzké vyřešení konfliktu a potrestání všech viníků.


nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace