Pracovní pozice:
Asistentka v advokátní kanceláři

Asistentka v advokátní kanceláři

Je pro Tebe v práci důležitý přátelský a mladý kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení a různorodá pracovní náplň? Jsi komunikativní, energická/ý, zodpovědná/ý a rád/a dotahuješ věci do konce? Přidej se k nám do týmu a nastartuj svou kariéru v advokátní kanceláři!

Co u nás budeš mít na starosti?

· zajištění plynulého chodu kanceláře ;

· poštovní agendu a práci s datovou schránkou;

· správu vozového parku;

· komunikaci s dodavateli a klienty;

· organizaci firemních akcí;

Koho hledáme?

· Parťačku/parťáka do našeho týmu na asistentskou pozici pro naši advokátní kancelář, která/ý se nebojí žádné práce;

· člověka, který je pečlivý, zodpovědný, samostatný, dokáže si správně srovnat priority;

· někoho, kdo se nebojí samostatné práce;

· kolegyni či kolegu, která/ý skvěle zapadne do našeho přátelského kolektivu.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?

Pokud máš v kapse alespoň maturitu, nejlépe ekonomického směru, jsi komunikativní osoba se smyslem pro zodpovědnost, pečlivost, organizaci a pořádek, tak na nic nečekej a pošli nám svůj životopis, jelikož naše advokátní kancelář Purkyt & Co. je přesně ta firma, která Ti pomůže nastartovat Tvou kariéru!

Výhodou bude, pokud máš praxi v oblasti administrativy či přímo na asistentské pozici v advokátní kanceláři, ovládáš PC na uživatelské úrovni (Word, Excel, Outlook) a zvládneš základní komunikaci v angličtině. Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.

Co Ti nabízíme?

Přivítáme Tě v přátelském prostředí moderní kanceláře v Praze na Andělu a za Tvou odvedenou práci Tě zajímavě finančně odměníme (měsíční mzda až 40.000 Kč dle schopností, dovedností a zkušeností, mzdový růst). Benefity formou příspěvku na stravování po zkušební době. Pomůžeme Ti profesně se posunout a dáme Ti prostor pro Tvou seberealizaci s možností dlouhodobé spolupráce. Nástup možný od ihned nebo dle dohody.

 

Tak už na nic nečekej a pošli nám svůj životopis včetně fotografie na e-mail office@purkyt.cz a do předmětu napiš heslo: Backoffice. Těšíme se na setkání s Tebou!

Kontaktujte nás

+420 257 223 737

office@purkyt.cz


nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace