Eliška
Hulínská

Eliška Hulínská je studentkou čtvrtého ročníku Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Do týmu Advokátní a mediační kanceláře Purkyt & Co. se přidala v březnu 2021 na pozici právního asistenta a začíná sbírat zkušenosti ze světa advokacie. V průběhu studia na střední škole strávila dva semestry ve Wisconsinu, USA, kde prohlubovala své jazykové schopnosti. Podařilo se jí složit mezinárodní zkoušku úrovně CAE z anglického jazyka, pasivně ovládá i jazyk francouzský. Během studií získává znalosti napříč všemi právními obory, v budoucnosti by se ráda věnovala ochraně autorských a průmyslových práv, mediaci a dalším soukromoprávním odvětvím. 

 

Ve volném čase se věnuje pedagogice moderního tance, fotografii, gastronomii a některým kynologickým sportům. Ráda tráví čas v přírodě a se svou rodinou. Od malička ji baví také všechny sporty, v poslední době si oblíbila běh.

Eliška Hulínská

Kontaktujte nás

+420 257 223 737

office@purkyt.cz


nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace